کارگزاری فن بازار منطقه ای استان البرز در بین  برترین فن بازار منطقه ای کشور در سال ۱۴۰۰ قرار گرفت.
کارگزاری فن بازار منطقه ای استان البرز در بین  برترین فن بازار منطقه ای کشور در سال ۱۴۰۰ قرار گرفت.
در این مراسم در روز اول نشست که در هتل ایرانیان شهر قزوین برگزار شد، مهمانانی از صنعت و دانشگاه و استانداری قزوین حضور داشتند. در روز دوم نشست که در نمایشگاه بین المللی تهران در کنار بازدید از نمایشگاه محصولات دانش بنیان برگزار شد

هجدمین نشست سراسری فن بازارهای  ایران در روزهای ۷ و ۸ تیرماه ۱۴۰۱  برگزار شد. در این گردهمایی که هر ۶ ماه یکبار در یکی از استانها برگزار میشود، کارگزاران فن بازار به همراه مدیران فن بازارهای منطقه ای به بحث و تبادل نظر درباره عملکرد فن بازار در سال ۱۴۰۰ میپردازند.

فن بازارهای منطقه ای سه کار اصلی زیر را بر عهده دارند:

در این مراسم در روز اول نشست که در هتل ایرانیان شهر قزوین برگزار شد، مهمانانی از صنعت و دانشگاه و استانداری قزوین حضور داشتند. در روز دوم نشست که در نمایشگاه بین المللی تهران در کنار بازدید از نمایشگاه محصولات دانش بنیان برگزار شد، اقایان طاهری   و عباسپور رییس و سخنگو کمیسیون صنعت و معدن مجلس به همراه اقای شاهمیرزایی از وزارت صمت و اقای رسولیان و قربانی رییس و معاون شرکت شهرکهای صنعتی و صنایع کوچک ایران و اقای اسدی فر از معاونت علمی فناوری ریاست جمهور به همراه اقایان هزاوه و خالقی رییس و دبیر فن بازار ملی ایران حضور داشتند.

شایان ذکر است در استان البرز شرکت طیف نگار یکتا نوین با مدیریت دکتر علیرضا رضائی استاد دانشگاه تهران وظیفه کارگزاری فن بازار منطقه ای استان البرز را با مدیریت خانم مهندس رشیدی  و  حمایتها و رهنمودهای اقای دکتر کلانتری معاون صنایع کوچک استان بر عهده دارند.

در پایان مراسم از فن بازارهای استان البرز، فارس، اصفهان به عنوان برترین فن بازارهای سال ۱۴۰۰ ایران تقدیر شد و تقدیرنامه هایی از طرف پارک فناوری پردیس و همچنین از طرف شرکت شرکت شهرکهای صنعتی و صنایع کوچک  ایران تقدیم مدیران فن بازارهای این استانها و کارگزاران مربوطه شد.