مراسم بزرگداشت خبرنگار بیشتر به کام مدیران جویبار برگزار شد.
مراسم بزرگداشت خبرنگار بیشتر به کام مدیران جویبار برگزار شد.
مراسم روز خبرنگار در حالی در جویبار برگزارشد که این مراسم با تاخیر چند روز با حضور فرماندار و برخی از مدیران دستگاههای اجرایی یک روز قبل از شروع هفته دولت با حضور اصحاب رسانه که تعدادی از این خبرنگاران تنها در روز خبرنگارشاهد حضور آنان هستیم برگزار شدکه در واقع این مراسم تجلیل از خبرنگاران نبوده و بیشتر به ارائه عملکرد دستگاه های اجرایی است.

به گزارش جویبار نیوز, روز خبرنگار تنها روزی است که همه مسئولان آن را به نحوی گرامی داشته و از طرق مختلف سعی در تکریم خبرنگاران دارند و هر کسی وظیفه انسانی خود می داند که به هر نحوی حتی با یک پیام تبریک از زحمات یک ساله این قشر زحمتکش تقدیر کند اما ادارات و سازمان‌ها در شهرستان جویباردچار فراموشی شدند و ترجیح دادنداصلا به روی خودشان نیاورند که ۱۷ مرداد روز خبرنگار بوده است .

بیشتر این مدیران در طول بک سال حتی یک بار نشست رسانه ای با خبرنگاران برگزار نکردندودر این مراسم تجلیل با دعوت فرماندار چه مشتاقانه عملکرد یک ساله خود را ارائه کردند .
آیا نمی شد این مراسم تجلیل خبرنگاران که با تاخیر بسیارو کم لطفی مدیران برگزارشد فقط مختص به نکوداشت این روز بود تا یک خاطره خوب از ابن مراسم در خاطر خبرنگاران باقی بماندو ارائه عملکرد مسئولین به روزهای دیگر موکول می شد؟؟؟؟؟؟

جلسه گرامیداشت روز خبرنگار که با عنوان نشست خبری هفته دولت برگزار شد چندین ساعت به طول انجامید روزی که باز هم برای سخنان مدیران و اخبار دستگاه مربوطه برگزار شد ودر پایان با لوح تقدیر و هدایا از خبرنگاران تجلیل بعمل آمد !!!

ای کاش روزی برسد که مراسم تجلیل و بزرگداشت خبرنگاران تنها مختص خود خبرنگاران باشد و به سخنرانی و ارائه گزارش از سوی مدیران نباشد.

  • نویسنده : سمیه ابوالحسنی