افتتاح شعبه مستقیم محصولات روغن موتور اسپیدی در ساری
افتتاح شعبه مستقیم محصولات روغن موتور اسپیدی در ساری
مدیرعامل شرکت محصولات روغن موتور اسپیدی قشم از افتتاح شعبه مستقیم محصولات روغن موتور اسپیدی در ساری خبر داد و گفت: ارائه کالای باکیفیت و رساندن روغن با قیمت مصوب به دست اتوسرویس‌ها در دستور کار این شرکت قرار دارد.

به گزارش جویبار نیوز، احمد هاشمی در مراسم افتتاح شعبه عرضه مستقیم محصولات روغن موتور اسپیدی در ساری بلوار فرح آباد بسمت بابلسر شهرک صنعتی مصطفی خمینی شرکت آورتا، با بیان اینکه بیستمین شعبه شرکت در مازندارن به بهره برداری می رسد, گفت: هدف از راه‌اندازی این شبکه، رساندن کالای با کیفیت به دست مردم و همچنین کوتاه نمودن دست واسطه گران و افراد سودجو می باشد.

وی با اشاره به تنش‌های به وجود آمده در بازار روغن، خاطرنشان کرد: گاها شاهد روغن باقیمتی بسیار مضاعف هستیم، از این رو ما رساندن روغن با قیمت مصوب به دست اتوسرویس ها را در دستور کار قرار داده‌ایم.

هاشمی با بیان اینکه مازندران دارای جوانان توانمند و پرتلاش می باشد, افزود: در حال حاظر این شرکت دارای ۳۶۰ نیروی انسانی در کشور می باشد که باهدف توسعه اشتغالزایی افزایش خواهند یافت.

 

مدیرعامل شرکت محصولات روغن موتور اسپیدی قشم اظهار امیدواری کرد: تا سال آینده در تمامی استان‌ها شعباتی را راه‌اندازی کنیم.

 

وی با اشاره به بازار هدف روسیه برای این شرکت بیان داشت: امیدواریم بتوانیم بحث صادرات را داشته باشیم و در بخش روغن‌های فینیش مانور دهیم.

شرکت کیمیا اسپیدی قشم ۱۷ هزار مشتری در سطح کشور دارد

حمیدرضا دهقان عضو هیات مدیره شرکت کیمیا اسپیدی قشم، نیز اعلام کرد: این شرکت جزو چهار شرکت اصلی در کشور می باشد که حدود ۸۵ درصد محصولات حاصل تولید نفت بهران، سپاهان، پارس و ایرانول تولید میشود‌.

وی اضافه کرد: نفت سپاهان ماهانه ۱۶ هزار لیتر تولید دارد، این شرکت نیز بزرگترین شرکت پخش مویرگی در سطح کشور است، قیمت‌ محصولات حدود ۲۵ درصد افزایش داشته است که مصوب وزارت صمت است.

دهقان عنوان کرد: شرکت در حال حاضر حدود ۱۷ هزار مشتری در سطح کشور دارد که حدود ۱۱ هزار مستمر خرید انجام می‌دهند و همچنین در پایانه‌های کشور در استان‌های مختلف این محصولات به‌طور مستقیم عرضه می‌شود.

عضو هیات مدیره شرکت کیمیا اسپیدی قشم با بیان اینکه ما تقریبا ۲۰ شعبه در کشور داریم و دفتر مرکزی در تهران است، اعلام کرد: در ۶ ماهه اول سال جاری، ۳هزار تن تولید محصول با افزایش ۵۰ درصدی نسبت به سال قبل داشتیم، از لحاظ ریالی بیش از ۱۵ هزار میلیارد ریال فروش داشتیم، در ماه جاری نیز با فروش بیش از ۹ هزار تن انواع محصولات رکورد داشتیم.

توقعمان حمایت مستمر و پایدار است

موسوی رئیس شهرک صنعتی ساری، با بیان اینکه شهرک صنعتی مصطفی خمینی از سال ۱۳۷۱ افتتاح شد، گفت: این شهرک با مساحت ۱۵۷ هکتار افتتاح شد و در این مدت به ۲۱۰ هکتار گسترش یافت‌.

وی افزود: در حال حاضر در این ۱۴۵ واحد فعال با پروانه بهره‌برداری ۹۰ واحد با ظرفیت ۵۵ درصدی فعال هستند که باتوجه به موقعیت زیرساخت‌هایی که در شهرک صنعتی ساری داریم، توقعمان سرمایه‌گذاری بیشتر برای گسترش این زیرساخت‌ها است، همچنین انتظارمان این است که حمایت‌ها مستمر و پایدار باشد.