دیدار تیم فوتسال شگفتی سازان بانوان با فرماندار جویبار
دیدار تیم فوتسال شگفتی سازان بانوان با فرماندار جویبار
به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش تیم فوتسال شگفتی سازان جویبار با سید علی اسد فرماندار شهرستان جويبار و خدابنده معاون فرماندار در محل ساختمان فرمانداری دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش خبرنگار جویبار نیوز, فرماندارشهرستان جویبار در این دیدار ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد باسعادت حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) و همچنین هفته تربیت بدنی و ورزش بیان داشت: شما بانوان با تلاش،کوشش و پشتکار توانستید موفقیت هایی را در امر ورزش کسب نمائید .

سید علی اسد افزود : همواره در هر حرفه و کاری اخلاق باید اولویت همه باشد و بدون اخلاق حرفه ای قطعا تلاش ها بی ثمر خواهد بود .

وی تصریح کرد : هیچ گاه از کسب علم غافل نشوید و توانمندی خود را در حرفه حفظ نموده ، مهارت و دانش فنی و کافی در حوزه تخصصی خود دنبال نمائید.

در ادامه زهرا مدانلو سرمربی تیم فوتسال شگفتی سازان جویبار اظهار داشت : تیم فوتسال شگفتی سازان جویبار در سال ۹۷ قهرمان لیگ برتر استان شد و به زیر گروه دسته ۳ کشور صعود نمود و با قهرمانی در آن بازی ها به لیگ دسته سه کشور راه پیدا کرد.

وی گفت: در سال ۹۸ با قهرمانی در مسابقات دسته ۳ که در نطنز اصفهان برگزار شد ،جواز صعود به لیگ ۲ کشور را کسب کرد.

مدانلو ادامه داد: در روزهای پایانی شهریور ماه سال جاری این تیم در مسابقات گروهی که به میزبانی جویبار برگزار شد به عنوان تیم اول به مرحله ی یک هشتم مسابقات لیگ ۲ کشور راه یافت و درحال حاضر خود را برای حضور در دور یک هشتم لیگ دسته ۲ کشور آماده می کند .

در پایان از تیم فوتسال شگفتی سازان جویبار در کسب مقام اول بین تیم های منطقه ای در مسابقات فوتسال بانوان لیگ دسته دوم کشور با اهدای لوح سپاس و هدیه تجلیل گردید.

  • نویسنده : معصومه مریخ