توزیع ۷۰۰ بسته مهر تحصیلی توسط اوقاف قائمشهر
توزیع ۷۰۰ بسته مهر تحصیلی توسط اوقاف قائمشهر
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های قائمشهر و سیمرغ بیان داشت: با توجه به نزدیک شدن سال تحصیلی جدید و در راستای اجرای طرح مهر تحصیلی ۷۰۰ بسته از محل درآمد موقوفات و بقاع متبرکه بین دانش آموزان نیازمند سطح شهرستان توزیع شده است.

به گزارش جویبار نیوز, رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های قائمشهر و سیمرغ بیان داشت: با توجه به نزدیک شدن سال تحصیلی جدید و در راستای اجرای طرح مهر تحصیلی ۷۰۰ بسته از محل درآمد موقوفات و بقاع متبرکه بین دانش آموزان نیازمند سطح شهرستان توزیع شده است.

وی همچنین از برگزاری نمایشگاهی در امامزاده حمزه بربری محله این شهرستان خبر داد.

علی فتحی با اشاره به مراسمات اربعین حسینی و اعزام دو موکب حضرت فاطمه زهرا (س) در کربلا، اظهار داشت: همچنین توانستیم از محل درآمد موقوفات به موکب خادم الحسین که در مرز مهران مستقر بودند نیز برای خرید اقلام کمک رسانی نمائیم.

وی به برگزاری موکب های داخلی در بعضی از امامزاده های شاخص شهرستان از محل درآمد بقاع متبرکه اشاره کرد و افزود: مراسم جاماندگان اربعین شهرستان با مشارکت اداره اوقاف برگزار شد.

رئیس اداره اوقاف قائم شهر با بیان اینکه در سال جاری مبلغ ۹۰۰ میلیون تومان از محل درآمد موقوفه برای دارو و درمان افراد نیازمند این شهرستان هزینه شده است، گفت: از محل درآمد بقاع متبرکه ۳۵۰ بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع و همچنین از محل درآمد بقاع متبرکه برای نیازمندان اطراف بقعه نیز بصورت ماهانه بسته معیشتی توزیع می شود.